Zápas s Olomoucí 2010

01.10.2011 22:08

Pavel Musil sestřelil šesti góly Jundrov

Olomoučtí muži v sobotu vstoupili premiérovým zápasem do Oblastní hokejbalové ligy a hned brali plný počet bodů za výhru. Mimořádnou střeleckou formu nalezenou v brzkých ranních hodinách si sebou přinesl Pavel Musil, který poprvé rozvlnil síť za hostujícím brankářem již v čase 4:58, nahrával mu Milan Jurák. Další branku přidal v osmé minutě Jakub Pospíšil po nahrávce Lukáše Veselého, aby o necelé tři minuty později zakončil své sólo opět Pavel Musil, jehož akci založil Jiří Moser. Posledně jmenovaný uzavřel ve dvanácté minutě po nahrávce Františka Doseděla skóre první části na 4:0.

Na začátku druhé třetiny se domácí ubránili oslabení a pak využil výhodu přesilové hry Pavel Musil. Stejný hráč zvyšoval po nahrávce Filipa Jaška za další dvě minuty již na 6:0, v čase 28:02 se prosadil po asistenci Ondřeje Blažence František Doseděl.

Domácí pak v úvodu třetí části darovali hostům výhodu dvou hráčů v poli, při dohrávané přesilovce 5 na 4 pokazili Martinu Dosedělovi v brance domácích čisté konto po závaru v brankovišti vlastním gólem spoluhráči. Do hry se však opět zapojil rozjetý vlak jménem Musil, který v čase 39:32 zvyšoval na 8:1 – asistence Jašek, Jurák. Poslední příspěvek do statistiky utkání přidal v čase 41:11 pro změnu Musil (Jašek) a uzavřel tak svůj gólový příspěvek na rovném půltuctu branek.

Utkání sice ukázalo určitou nesehranost domácích, na kterých v některých fázích střetnutí bylo vidět, že se pokaždé schází v odlišné sestavě, i přesto však zápasu dominovali a po zásluze se radují z jednoznačné výhry.

HBC Olomouc 2010 – HBC Jundrov 9:1 (4:0, 3:0, 2:1)

Branky : 4:58 Musil (Jurák), 7:04 Pospíšil (Veselý), 10:00 Musil (J.Moser), 11:59 J.Moser (F.Doseděl), 18:57 Musil, 21:19 Musil (Jašek), 28:02 F.Doseděl (O.Blaženec), 39:32 Musil (Jašek, Jurák), 41:11 Musil (Jašek) – 30:55 Lenomar (Pesta) . Střely : 50:25.

HBC Olomouc 2010 : M.Doseděl – O.Blaženec, F.Doseděl, Jurák, Příhoda, Tinkl, Veselý – Janák, Jašek, Halas, Horák, Hudec, J.Moser, Musil, Pospíšil.

HBC Jundrov : Skýba – Hybl, Havelka, Mahrík, Pesta, Lenomar, Strnad, Kolařík, Vysloužil, Novotný.