TJ Agrotec Hustopeče - HBC Jundrov 3:1

02.10.2012 20:41

Třetiny: 0:0, 1:0, 2:1

Nezapomenutelný zápas, jen co je pravda. Ploužili jsme se po place jako lemry, kdo se dostal k míčku se pokusil rozběhnout a zbytek stál a koukal se na něj, jak nemá komu přihrát. Přestávku jsme si přesto užili v pohodě, o náznaku změny ani památka. Prostřední třetina byla stejná hrůza jen s tím rozdílem, že obránce Hustopečí trefil Ríšu do hlavy a ten tak vsítil další ze svých legendárních vlastenců...Druhá přestávka a čas na další doutníček a moudré řeči o životě. Ve třetí třetině si dal vlastňák Kuba a až pak jsme se pokusili hrát něco aspoň trochu podobnýho hokejbalu. Na 2:1 snížil Honza, ale místo oddechového času a náporu (zbývalo ještě 5 minut), jsme si time-out opět schovali na horší časy a zbývající čas odehráli v oslabení. Zoufalá power-play v oslabení 3:5 se neujala i proto, že nikdo nepochopil, že má naskočit místo brankáře a podpořit tak tlak ve třetině Hustopečí. Gól do prázdné branky byl tak logickou (i když taky dost komickou) tečkou za oboustraně podprůměrným zápasem.

Hustopeče předvedly matný výkon, ale kam se na nás hrabaly. Za takhle odfláknutý zápas bez špetky invence jsme si prohru zasloužili a je smutným zjištěním, že se nenašel nikdo, kdo by zvedl tým k lepšímu výkonu...

PS: Za sebe vám říkám, že jestli tohle ještě někdy uvidím, tak si ty oranžový kuličky budete chytat sami!