Olomouc 2010 - HBC Jundrov 4:3 SN

05.10.2013 21:20

(3:0,0:1,0:2 - 1:0)

Takže dneska velká pochvala pro všechny.

Ale až za druhou a třetí třetinu. Po první to vypadalo, že pojedem zase nasraní domů. Jedna krásná individuální akce a dva góly po čistě prohraným bully znamenaly stav 0:3. Hlavně herní projev byl tragickej, skoro jsme se nedostali za půlku a výkon zaváněl ostudou.

Ale hned první dvě střídání ve druhé třetině už byly o něčem jiným a docela nás to nakoplo. Hra se začala vyrovnávat a na konci Kuba utekl po návratu z trestné a trefil přesně mezi nohy - 1:3. Ve třetí třetině Kuba střílenou přihrávkou našel bráchu a ten krásně tečoval - 2:3. No a když 25 vteřin před koncem při přesilovce našel Dalibor Ivana před prázdnou brankou remíza byla na světě. V nájezdech už jsme štěstí neměli, Zbyšek trefil tyčku a soupeř ve čtvrté serii celkem šťastně procedil míček mezi betony a bral bod navíc.

Hlavně si všichni zapamatujte to co bylo dneska očividný - TEN HOKEJBAL JEŠTĚ HRÁT UMÍME - stačí jen chtít hrát. První třetinu jsme "bránili" - 0:3. Druhou a třetí jsme hráli aktivně 3:0.

No a pro Frantu, kterej u toho nebyl máme tip na pěkný film na DVD...