18.03.2012 16:53

Třetiny: 1:0, 3:0, 2:1

Střely: zase nějaký nesmysl

Branka:

• Ríša - na konci zápasu se posunul na místo útočníka a ukázal, že jeho důraz by mohl platit i v dalších zápasech (za předpokladu, že bude dost obránců). Prostě se dokázal zorientovat v závaru před brankou a dorazit Frantovu střelu/přihrávku (6:1)

7.38 - SMS od Kuby V., že se mu rozležel koňar ze soboty a že nemůže chodit.

10:04 - Peter se omlouvá, že vraj je chorý a že nejede.

10:18 - Bojda se omlouvá, že má něco s nehtem na noze - nejede.

12:25 - V šatně zjišťujeme, že Zbyšek má vyvalený rameno ze sobotního futsalu. Šance na dohrání zápasu odhadl na 30 procent.

12:26 - Tomíček a jeho noha to vidí tak 50 na 50.

12:27 - Ríša tejpuje kotník.

My ostatní se cítíme zcela zdrávi nebo o zdravotních problémech z taktických důvodů mlčíme. Počet hráčů na důležité utkání je 8ks do pole.

13:00 - začíná pokus o zázrak

13:20 - končí první třetina a Kyjov vede jen 1:0 gólem z přesilovky. Jinak se jejich kolotoč točil celkem naprázdno. Ještě nebylo nic ztraceno, ale přestávku jsme si náramně užili.

13:40 - 4:0 a je v podstatě po zápase. Kyjovští nejsou žádní velcí technici, ale jejich běhavý styl je pro nás smrtící.

13:50 - Zbyšek dostává osobní trest a odchází šetřit svoje pochroumané rameno. Aspoň si ho už víc nepokazil. Navíc vzhledem k osobě rozhodčího je tento trest opravdu spíš osobní než že by šlo o provinění proti pravidlům.

14:20 - Konec a vysvobození. Tohle už opravdu zavání masochismem. Přitom stačilo, abysme měli aspoň 2 pětky, aby se dalo střídat a nemuselo to být takhle jasný - dneska to bylo jen o počtu hráčů - zase. Poděkování všem zúčastněným za další marný pokus napodobit bitvu u Thermopyl.