HBC Jundrov - Flyers Jihlava 5:9 (1:2,3:4,1:3)

26.10.2014 22:02

Byl to bláznivý zápas, jen co je pravda. V šatně se nám sešlo dost nečekaně jen 8 kusů do pole a tak jsme si řekli, že to otevřeme a zkusíme Flyers přestřílet a že je uběháme a hahaha a hehehe, no co vám budu povídat flinta do žita letěla docela dost rychle. Zvlášť když jsme po čistě prohraném bully prohrávali už v první minutě. Tenhle trik s prohraným bully se nám dařil po celý zápas a tak nám z toho dali ještě další asi tři góly. Jenže po první třetině to bylo 1:2 a ve druhé se nám dokonce podařilo vyrovnat. Další vývoj byl 2:4, 3:4, 3:5, 4:5. To už nám ale definitivně došlo a Flyers šli do trháku, který už se nám nepodařilo dotáhnout. Potom docházelo k až komickým situacím, kdy Jihlava neuspěla z nájezdu 3 na nulu a z protiútoku 4 na 1 jsme ještě snížili, ale to už byla jen taková epizoda na závěr.

Na to, jak to vypadalo na začátku to nebyla zas taková hrůza a asi se dá říct, že jsme Jihlavě nenechali body úplně zadarmo. Jestli to bylo zásluhou našich probuzených střelců nebo páteční večerní dietní chyby hostujícího brankáře Milfajta se neodvážím spekulovat...

A tady jsou opět statistiky aneb procházka Růžovým sadem:

1.třetina

0:1  M. Štaffa, Franta, Dlouhán, Tomíček, Richard

0:2  Ivan, Franta, K. Vysloužil, Tomíček, Richard

1:2  Dlouhán, Franta, K. Vysloužil, Tomíček, Richard (G: Franta A: K. Vysloužil, Dlouhán )

2.třetina

přesilovka 2:2 Ivan, Franta, Dlouhán, Tomíček, Maho (G: Maho A: Tomíček, Franta )

2:3  M. Štaffa, K. Vysloužil, Dlouhán, Tomíček, Richard

2:4  Franta, K. Vysloužil, Dlouhán, Tomíček, Richard

3:4  Ivan, Franta, Dlouhán, Tomíček, Maho (G: Franta A: bez asistence )

3:5  Ivan, Franta, M. Štaffa, Tomíček, Maho

výhoda 4:5  M. Štaffa, Franta, K. Vysloužil, Tomíček, Richard (G: K. Vysloužil A: Franta )

4:6  Ivan, Franta, K. Vysloužil, Maho, Richard

3.třetina

4:7 M. Štaffa, Franta, K. Vysloužil, Tomíček, Richard

ve vlastní přesilovce 4:8 Ivan, Franta, Dlouhán, Tomíček, Richard

přesilovka 5:8 Ivan, Franta, K. Vysloužil, Tomíček, Richard (G: Tomíček A: K.Vysloužil, Franta )

Pozn. Převzato ze zápisu o utkání, místy nečitelné, neručím za správnost

Trestné minuty: Maho 2min. Dlouhán 2min.

Vhazování:

M. Štaffa 7V 11P ( úspěšnost 38% )

Ivan 20V 19P ( úspěšnost 51% )

Franta, Dlouhán (nízký počet vhazovaní pro spočítání úspěšnosti )

Zákroky gólmana:

29 v zápise o utkání

Pozn. (32 neoficiálně )

Zakázané uvolnění:

12

Za mě teda na pochvalu jednoznačně Frantík, kterej si přijede zahrát a odjíždí s pěti kanadskými body - on je prostě gólovej hráč. A druhej super výkon je Maho. Mít při hře na tři obránce a při devítigólové nadílce -1 to nebude náhoda.